איך הלקוחות חושבים כשהם בוחרים קבלן לבצע עבודות שיפוצים ?

קבלן שיפוצים

רישום קבלן שיפוצים: הקדמה

לא תתפלאו לדעת כי בתחום השיפוצים יש תחרות מאוד קשה על כל לקוח. תחרות זו גורמת לכך שהרבה מאוד קבלנים לוקחים עבודות שיפוצים במחירים זולים ולא תמיד מרוויחים כפי שהיו רוצים.

במאמר זה אני רוצה להסביר לכם איך הלקוחות שלכם חושבים כאשר הם בוחרים את הקבלן שיעשה להם שיפוץ בבית .כיצד הלקוחות שלכם חושבים שהם מחליטים לבחור קבלן שיבצע להם את עבודות הבנייה.

איך לקוחות חושבים כשהם בוחרים קבלן שביצע עבודות שיפוצים

כאשר הלקוחות שלכם רוצים לשפץ את הבית או העסק שלהם הם מעוניינים למצוא קבלן הגון וישר שיעשה עבורם עבודות שיפוצים מקצועית במחיר הגיוני.

כאשר מגיעים קבלנים כדי לתת הצעת מחיר אין כמעט ללקוח שום קנה מידה מי הוא הקבלן שעומד מולו ונותן לא הצעת מחיר. האם מדובר בקבלן מקצועי? האם יש לקבלן ניסיון מתאים? האם החברה שלו יש איתנות פיננסית?

מה שמעלה את החששות של הלקוחות שלכם זה העובדה שיש הרבה מאוד סיפורים על קבלנים שלא ביצעו את העבודה בצורה המקצועית וההגונה ביותר והרבה מאוד מקרים מגיעים לבית המשפט .

לכן חשוב שתדעו כי הלקוח שלכם מרגיש חוסר ביטחון וחוסר וודאות כאשר אתם מגיעים אליו לתת לו הצעת מחיר גם אם הם קיבלו המלצות עליכם.

רישיון קבלן רשום מעניק ביטחון ללקוחו שבמצעים עבודות שיפוצים

לכן המטרה של הקבלן בשלב זה של הצעת המחיר היא לתת ללקוח הרגשה של ביטחון? איך ניתן לעשות זאת בקלות ובמהירות כדי לסוגר יותר לקוחות ובמחירים יותר אטרקטיביים.

זו הסיבה שכדאי להיות קבלן רשום שמופיע בפנקס הקבלנים. כאשר קבלן מראה ללקוחות שלו את התעודה שהוא קבלן רשום באופן אוטומטי הלקוח מבין כי מדובר בקבלן מקצועי ורציני. הלקוח מבין שאות וקבלן עומד בכל התנאים של רשם הקבלנים שכן רשם הקבלנים לא יעניק רישיון למי שהוא למשל פושט רגל או שיש עליו הרבה מאוד תלונות ותביעו.

כמו כן רשם הקבלנים ייתן את הרישיון שלו לקבלן שיש לו ניסיון איכותי ושביצע הרבה עבודות שיפוצים כדי להיות ראוי לרישיון.

הקבלן עומד בסטנדרטים של רשם הקבלנים

והדבר שחשוב מאוד ללקוחות זה הידיעה שקבלן רשום לא רק עומד בסטנדרטים מאוד מחמירים של רשם הקבלנים אלא שאותו קבלן שבמצע עבודות שיפוצים מפוקח על ידי רשם קבלנים שכן במקרה שהקבלן מתנהג בצורה לא מקצועית והולמת אזי הלקוח יכול להגיש כנגדו תלונה לרשם הקבלנים וזה יכול להפעיל כנגדו סנקציות ואף לפסול לו את הרישיון .

לכן כאשר קבלנים עושים רישיון קבלן רשום הם למעשה גורמים ללקוחות שלהם להבין שמדובר בקבלן מקצועי והגון ולכן הרישיון מהווה את אחד הכלים השיווקיים בטובים ביותר עבור קבלנים שרוצים גם לפעול על פי החוק וגם להשיג יותר לקוחות כדאיים .

מניסיון רב של שנים רבות אני יכול להעיד שקבלנים שהוציאו רישיון קבלן רשום עשו את עסקת חייהם והרישיון קידם באותם בצורה משמעותית בקבלת לקוחות רווחיים שכן לקוח שמתקשר עם קבלן רשום יודע שהוא משלם מעט יותר על האיכות של העבודה ועל כך שיש לו יותר ביטחון שהעבודה תעשה על הצד הטוב ביותר.

צריכים סיוע של עורך דין לרישום קבלן שיפוצים?

יש לכם שאלה בנושא רישום קבלן בתחום השיפוצים או העלאת סיווג לקבלנים? אתם מוזמנים לפנות למשרדינו בטלפון 0774564770 ונשמח לעזור לכם לקבל את הרישיון מרשם הקבלנים.

אתם מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק ולערוץ היוטיוב שלנו כדי להתעדכן בתכנים חדשים שיעזרו לכם.

עו״ד תומר סופר

עבודות שיפוצים
כך תקבלו יותר עבודות שיפוצים

השאירו תגובה

צרו קשר

תמיד לרשותכם

צוות המומחים של חברת "קבלן רשום" עובדים בכל הארץ ומגיעים עד בית העסק וכוללים עורכי דין, מהנדסים ויועצים עסקיים, אשר מצליחים להתמודד עם כל מקרה מסובך שמגיע אליהם ומשיגים את התוצאה הרצויה עבור הקבלן.

מאמרים אחרונים

קבלת רישיון 100 ג'

הדרכים לקבל רישיון 100 ג'

הקדמה גם לאחר הגשת מאות בקשות לרשם הקבלנים וייצוג אינספור קבלנים הבנתי שיש בלבול עצום כיצד ניתן לקבל רישיון קבלן רשום מרשם הקבלנים כמו רישיון

קרא עוד

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן